کارت GooglePlay

کارت GooglePlay

گیفت کارت خرید از سایت Google Play

نیازمندی ها:

- اتصال به Google Play چه از طریق کامپیوتر شخصی یا دستگاه اندرویدی، تنها باید با IP کشور امریکا باشد. تحت هیچ شرایطی با IP کشورهای دیگر نمی توانید از این کدها استفاده کنید و باعث از بین رفتن کد می شود. (از سایت هایی مثل IP Location می توانید کشور IP خود را چک کنید.)

- اکانت گوگل شما باید برای کشور امریکا تنظیم شود. (در اکانت گوگل خود و در بخش Google Wallet، کشور را United States of America انتخاب کنید.)

 

چگونگی شارژ گیفت کارت ها:

مرحله اول: به آدرس play.google.com/redeem رفته و کدی را که در اختیار شما قرار گرفته وارد کنید. یا اینکه از خود برنامه Google Play در دستگاه خود، گزینه Redeem را وارد کنید.

مرحله دوم: بعد از وارد کردن کد، از شما درخواست ایجاد اکانت Google Wallet می شود. اول اسم خود را وارد کنید، بعد کشور امریکا (United States) را انتخاب کنید و در گزینه سوم که Zip code است، این عدد را وارد کنید: ۱۰۰۲۷

مرحله سوم: پس از انتخاب برنامه، موسیقی و یا فیلم مورد نظر برای خرید در قسمت Choose a payment method گزینه Redeem a Google Play Gift Card را انتخاب کرده و کد دریافتی را وارد نمایید.

تمامی گیفت کارتهای ما از فروشگاهها و نمایندگان طرف قرارداد اپل آمریکا به صورت فیزیکی خریداری میشوند و صد در صد قانونی و معتبر میباشند و شما بدون نگرانی میتوانید آنها را خرید و شارژ نمایید. تمامی این کارتها دارای اسکن از کارت فیزیکی بوده و پس از خرید به شماره موبایل و ایمیل ثبت شده شما در هنگام خرید ارسال خواهد شد. با توجه به ازدیاد فروشنده های گیفت کارتهای غیر قانونی و دزدی همیشه از فروشنده خود اسکن درخواست نمایید و مراقب قیمتهای بیش از حد ارزان و غیرواقعی باشید.

 

نمایش: لیست / شبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
کد 25 دلاری GooglePlay برای خرید نرم افزار و بازی اندروید
کد 25 دلاری GooglePlay برای خرید نرم افزار و بازی اندروید و کتاب های الکترونیکی و هر آنچه در فروش..
1,155,000ریال 990,000ریال
کد 100 دلاری GooglePlay برای خرید نرم افزار و بازی اندروید
کد 100 دلاری GooglePlay برای خرید نرم افزار و بازی اندروید و کتاب های الکترونیکی و هر آنچه در فرو..
3,670,000ریال 3,690,000ریال
کد 50 دلاری GooglePlay برای خرید نرم افزار و بازی اندروید
کد 50 دلاری GooglePlay برای خرید نرم افزار و بازی اندروید و کتاب های الکترونیکی و هر آنچه در فروش..
2,015,000ریال

رپیدها © 2017
نمایش موبایل / استاندارد:برای خرید